• ZAPROSZENIE DO AKCJI 3DSH RED ONE

• 28.10.2019
        • Szanowna Młodzieży 1LO,

3DSH "Red One" organizuje dla swoich podopiecznych akcję sprzątania zaniedbanych grobów na cmentarzu komunalnym w Sulęcinie, która odbędzie się 30. października o godz. 17.00. W imieniu członków drużyny przekazuję zaproszenie do włączenia się do akcji i harcerskiej przygody. Czuwaj, dh Tomasz Walenciak

• Paździory 2019

• 28.10.2019
        • Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Paździory.

25. października odbyły się wyczekiwane od dawna Paździory, w trakcie których nasze ukochane pierwszaki zostały oficjalnie przyjęte w poczet uczniów 1LO. Najpierw musiały jednak pokazać, że są godne zaszczytnego miana licealisty. W tym roku zadania związane były z powszechnie znanymi bajkami. I tak, klasa 1A musiała przedstawić postaci z Kopciuszka, 1B - Królewny Śnieżki i 7 krasnoludków, 1C - Aladyna, 1AG - Smerfów, 1BG - Shreka. Wszystkie klasy spisały się na medal, prezentując własne wersje baśniowych opowieści, przygotowując przebrania i z wielkim zaangażowaniem biorąc udział w konkurencjach sprawnościowych takich jak krzesełka do wynajęcia, bieg na trzech nogach czy wreszcie ubieranie partnera w jak największą ilość bluz. Dziękujemy Radzie Samorządu Uczniowskiego oraz klasie 2A wraz z wychowawczynią za przygotowanie uroczystości, pierwszakom z wychowawcami za wspaniałą zabawę, a wszystkim uczniom i nauczycielom za obecność. Gratulacje dla p. Grzegorza Turka i 1AG, która wygrała Paździory, a tym samym zdobyła przywilej ich organizacji w kolejnym roku szkolnym oraz słodką niespodziankę ufundowaną przez organizatorów - klasę 2A.

• RAJD PIESZY SZLAKIEM ŚW. JAKUBA

• 21.10.2019
        • 3.10. klasa 1C miała okazję wziąć udział w rajdzie pieszym i grze terenowej na terenie Łagowskiego Parku Krajobrazowego zorganizowanych przez Stowarzyszenie Inicjatywa Lubuska ze środków Narodowego Instytutu Wolności. Pierwszym etapem była wędrówka szlakiem pieszym św. Jakuba z Sieniawy do Łagowa wśród malowniczej scenerii parku krajobrazowego. Następnie, po dotarciu na miejsce i spotkaniu z przewodnikiem, nasi uczniowie rozwiązywali zagadki związane z Łagowem, poznając atrakcje i tajemnice tej urokliwej miejscowości. Uwieńczeniem rajdu było rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego zorganizowanego przez p. Grzegorza Pawlaka ze Stowarzyszenia Inicjatywa Lubuska, rozdanie nagród i upominków oraz ciepły posiłek w stołówce. Mimo mokrej niespodzianki pogodowej, humory dopisały, a wszyscy uczestnicy otrzymali odznaki PTTK.

• E-TWINNING W LICEUM.

• 21.10.2019
        • Nie ma lepszego sposobu uczenia się języka niż używanie go w rozmowie z ludźmi. Dzięki projektowi e-twinning "From Barletta to Sulęcin with love" uczniowie klasy 1C mogli przekonać się o tym w piątek, 18.10., poznając podczas wideokonferencji kolegów z klasy partnerskiej z Włoch. Przed nami kolejne wyzwania - wzajemna nauka podstawowych zwrotów w języku włoskim i polskim, nauka piosenek i przygotowanie tutorialu na temat przygotowywania potraw bożonarodzeniowych.

Klip przygotowany przez naszych parrtnerów z Włoch.

• Badam się, mam pewność!

• 18.10.2019
        • W dniu dzisiejszym w ramach programu profilaktycznego przeprowadzono spotkanie z przedstawicielami PSSE w Sulęcinie. W ramach spotkania odbyły się warsztaty instruktażowe z wykorzystaniem filmu oraz fantomu  w klasie II a i I a-G. Podjęto problematykę zachowań prozdrowotnych związanych z rakiem piersi, szyjki macicy oraz rakiem skóry.

• Plan lekcji

• 10.10.2019
        • Wyświetl lub wydrukuj obecny plan lekcji Ta szkoła jeszcze nie opublikowała planu lekcji.
      • Zastępstwa

• 10.10.2019
        • Wyświetl zmiany w zastępstwach w planie lekcji Ta szkoła nie opublikowała zastępstw przez ostatnich 30 dni.
      • Konta użytkowników

• 10.10.2019
        • For some parts of timetable or substitution, you may need to login. If you lost your password, please use the link “I do not know the login name or password” and type in your email. If you haven’t received the password yet, please wait, the school will provide you with one when everything is the ready to go.