• 18 października 2023 r. nasza szkoła dołączyła do grona czytelników bijących rekord w czytaniu na przerwie w ramach IV Międzynarodowej Edycji VIII Ogólnopolskiej Akcji Bicia Rekordu w Czytaniu na Przerwie.
      • Uczniowie klas czwartych - maturzyści uczestniczyli dzisiaj w dniu otwartym Uniwersytetu Zielonogórskiego. Mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni, sprawdzić swoje kompetencje i wysłuchać wybranych wykładów z różnych dziedzin nauki oraz porozmawiać z starszymi kolegami i koleżankami o tym jak wygląda studenckie życie.
        • 12. października w zawodach Powiatowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt zdobyły nasze dziewczyny pierwsze miejsce, a reprezentacja chłopców zadrugie!
          • Kolejny Dzień Języków Obcych za nami. Tym razem było bardzo egzotycznie... Kuba, Brazylia, Portugalia, Japonia, Egipt, Indie, Meksyk i USA zagościły na naszych stoiskach. Po krótkich i energetycznych prezentacjach rozpoczęła się degustacja pysznych potraw i podziwianie pięknych stanowisk, które wszystkie klasy przygotowały perfekcyjnie. Po degustacji rozpoczęła się wspólna zabawa, a komisja wybrała najciekawiej zaprezentowane państwo. Wygrała kla
            • W dniach 26.02 - 3.03.2023 r. nasi uczniowie brali udział w kolejnej, przedostatniej wymianie szkolnej związanej z realizacją projektu Erasmus + "eUropean Fellowship for Digital Citizenship", tym razem odwiedzając liceum sportowe w rumuńskiej Suczawie, która przywitała nas malowniczymi górami śniegu!

Piątek 19.04.2024

• Wstąp w szeregi lubuskiej Policji!

• Wstąp do najlepszych