• KONKURS NA LOGO PROJEKTU ERASMUS +

• 14.09.2021
        • UWAGA! KONKURS!

Zapraszamy do udziału w konkursie na logo projektu Erasmus +, w którym bierze udział nasza szkoła. Projekt pod tytułem "In Contact, In Culture" skupia szkoły z Polski, Hiszpanii, Włoch, Francji i Szwecji, a poświęcony jest mobilności młodzieży w Unii Europejskiej i temu, co dzięki niej zyskujemy.

Prace wykonane dowolną techniką (w przypadku prac cyfrowych prosimy o złożenie ich na nośniku: CD lub pendrive) można składać u Pani Profesor Magdaleny Pieczonki. 30 września trójosobowe jury wybierze trzy najlepsze, które zostaną przedstawione do konkursu międzyszkolnego.

Pamiętajcie - wasza praca może stać się logo projektu, używanym przez wszystkie pięć szkół. A zatem - ołówki i pędzle w dłoń, rysiki do ekranów i do dzieła! Zaskoczcie nas po raz kolejny swoją kreatywnością!

• Całodobowa infolinia dla uczniów i rodziców

• 08.09.2021
        • Od poniedziałku, 6 września działa nowa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i rodziców. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci, młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów oraz prawników. Wsparcie można otrzymać także za pośrednictwem kontaktu mailowego pomagamy@1815.pl.