• Paździory 2021

• 07.10.2021
        • W środę 06.10 w naszej szkole odbyły się Paździory klas pierwszych oraz (zaległe) klas drugich. W tym roku uczniowie przebrali się za postacie z filmów: 1.a Avengers, 1.b Piraci z Karaibów, 2.a Harry Potter i 2.b Star Wars. Zostały przeprowadzone liczne konkurencje, takie jak: „Jaka to melodia?”, gra w krzesełka, ciuciubabka, czy szukanie przedmiotów na widowni. Mogliśmy obejrzeć także wspaniałe wystąpienia taneczne. Wychowawcy oraz widownia również byli zaangażowani w wydarzenie. Gratulujemy klasie 2.a i dziękujemy wszystkim za miło spędzony czas!

• Mamy mistrzostwo powiatu!

• 06.10.2021
        • 1 października 2021 roku na Stadionie Miejskim im. Stanisława Ożoga w Sulęcinie odbyły się zawody powiatowe w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców na dystansie 850 m. Po zaciętej walce z Zespołem Szkół Licealnych i Zawodowych w Sulęcinie nasza szkoła zajęła 1 miejsca w obu kategoriach, co dało nam przepustkę do następnego etapu.

Dziękujemy rywalom za udane i wyrównane zawody.

Do następnego razu!

• WF nieco inaczej

• 06.10.2021
        • W poniedziałek 4.10 uczniowie naszej szkoły w ramach zajęć fakultatywnych wychowania fizycznego wybrali się na mecz siatkówki do Lubina, pod opieką nauczycieli Łukasza Chajca i Andrzeja Staatsa. Zmierzyły się drużyny Cuprum Lubin i PGE Skra Bełchatów, walka była zacięta, a spotkanie wygrali goście. Nasza szkoła wiernie kibicowała Lubinowi, którego zastępcą trenera jest nasz były nauczyciel W-F Pan Tomasz Kowalski a zawodnikiem libero Maciej Sas - wychowanek STS Olimpia Sulęcin.